Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Камінь Турецьке дерево торець (1м2)
Ширина: 2-9 см. Камінь Турецьке дерево торець не тільки надійний і практичний, а й досить естетичний, тому високо цінується дизайнерами. Використання природ..
260,00 грн
Піщаник сіро-зелений плоский (1м2)
Піщаник із зеленуватим відтінком відмінно виглядає на зовнішніх стінах будинків. Причому цей натуральний камінь добре комбінується з іншими природними ма..
165,00 грн
Камінь андезит соломка 3см (1м2)
..
230,00 грн
Піщаник жовтий плоский (1м2)
Жовтий піщаник - одна з перших порід, освоєних людиною в цілях будівництва. Цей натуральний камінь володіє красивим забарвленням. Утворений в результаті з'є..
165,00 грн
Камінь андезит рваний (1м2)
..
93,00 грн
Піщаник червоний рапатий (1м2)
Червоний піщаник відноситься до елітних видів декоративного будівельного матеріалу. Він відрізняється довговічністю, однорідністю структури, міцністю і б..
100,00 грн
Соломка Сланець Золота Осінь (1м2)
..
425,00 грн
Піщаник біло-жовтий (1м2)
..
100,00 грн
Піщаникс сіро-червоний (1м2)
Натуральний камінь піщаник представлений у вигляді "рваного" ​​(необробленого) плитняка, а також у вигляді пиляної продукції (плитки, смужки, окрайця). Колі..
95,00 грн
Кварцит
Для нефахівців слово «кварцит» означає лише породу каменю. Однак будівельники та ландшафтні дизайнери знають, що одна з найміцніших гірських порід - кварци..
0,00 грн
Кварцит рожевий
Рожевий кварцит, так само як і інші види кварцитів, являє собою дрібнозернисту гірську породу. Складається переважно з кварцу. Камінь відрізняється характе..
0,00 грн
Кварцит малиновий
Малиновий кварцит  - метаморфічна порода рідкісного пурпурного або малинового кольору. Складається камінь з дрібних, щільно зрощених зерен кварцу, які, з..
0,00 грн
Камінь Турецьке дерево соломка (1м2)
У середньому товщина складає 1 см. Камінь Турецьке дерево мікс має виразну фактуру, неповторний малюнок. Елементи декору, виконані з цього каменю, притягую..
525,00 грн
Камінь андезит торець (1м2)
Ширина: 2-9 см. Камінь андезит торець Закарпаття за структурою і морфологією близький до базальтам, тому широко застосовується для будівельних цілей. Викор..
230,00 грн

Природній камінь, порізка камня Львів

 

payment methods